Mag Cover silikona maks Iphone 14 Pro Blue

9.00

Nodrošiniet izcilu viedtālruņa aizsardzību ar silikona vāciņu, kura izturīgais pārklājums pasargā no triecieniem un skrāpējumiem. Produkts ir savietojams ar MagSafe tehnoloģiju.


Silikona Mag Cover ir augstas kvalitātes materiālu un pilnīga komforta garantija. Saderība ar novatorisko MagSafe ļauj uzlādēt tālruni Qi standartā. Pēc maciņa uzvilkšanas atliek tikai pieskarties bezvadu lādētājam, un iebūvētie magnēti viedtālruni stingri piestiprinās pie uzlādes lauka un ļaus papildināt enerģiju. Šādas ērtības sniedz jums komfortu ierīces lietošanā gan uzlādes laikā, gan lietojot ar magnētiskiem automašīnas turētājiem.


Korpuss ir izgatavots no augstas kvalitātes matētas krāsas silikona, kas ir pietiekami izturīgs, lai kalpotu ilgu laiku. Tas novērš nevēlamas sekas, ko rada krišana no augstuma un skrāpējumi. Iekšējais mikrošķiedras oderējums papildus aizsargā ierīces virsmu.


Neslīdošais pārklājums neslīd, kas padara korpusu ērtu, turot to rokā. Iebūvētie izgriezumi atvieglo piekļuvi pieslēgvietām, lai jūs varētu ērti izmantot visas funkcijas.

noliktava@letsmobilais.lv +37122002285